Onze activiteiten agenda
Whiskey tasting
zaterdag 11 oktober
Een unieke smaaksensatie wacht op u tijdens onze Whiskey tasting op zaterdag 11 oktober. Laat u verrassen door de bijzondere combinatie van diverse gerechten en karaktervolle whiskey’s, zorgvuldig op elkaar afgestemd.
Aanvang: 18.30 uur
De kosten bedragen €59,00 p.p.
(incl. 6 verschillende whiskey te proeven onder begeleiding van bijpassende gerechtjes en uitleg).
Vermeld bij het reserveren de naam van de activiteit.


Kasteelconcerten
Duo a Pizzico Zondag 26 oktober
Ferdinand Binnendijk
Ferdinand Binnendijk behaalde in 2016 zijn master mandoline en liuto cantabile aan het ArtEZ Conservatorium in Zwolle, waar hij sinds zijn jeugd les kreeg van Alex Timmerman. Hij bespeelt een zeldzame Embergher 5-bis mandoline en trad als solist op met o.a. het Nederlands Kamerorkest en het Orkest van het Oosten. Zijn repertoire omvat werken van Vivaldi, Calace en Caudioso.
Noortje Vredeveld
Noortje Vredeveld studeerde cum laude af aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ze in 2017 haar master met een 9 voltooide. Ze won in 2016 de prijs voor beste Nederlandse deelnemer aan het Internationaal Gitaarconcours Twente en kreeg les van o.a. Johannes Möller en Lex Eisenhardt. Als solist trad ze op tijdens diverse festivals en concerten in Nederland.
Wild & Wijn Avond
zaterdag 8 november
De herfst is gearriveerd en dat vieren we graag samen met u tijdens onze Wild & Wijn Avond op zaterdag 8 november.
Laat u verwennen met een exclusief diner, waarbij de mooiste wildgerechten worden gecombineerd met zorgvuldig geselecteerde wijnen.
In de warme, historische sfeer van het kasteel geniet u van een culinaire avond vol smaak en beleving – een echte aanrader voor liefhebbers van goed eten en drinken.
De kosten bedragen:
€ 89,50 p.p.
Aanvang: 19.00 uur
Inclusief:
- Aperitief
- Amuse
- 4-gangenmenu
- Bijpassende wijnen, met toelichting door Patrick (Zoeller Lagas)
Vermeld bij het reserveren de naam van de activiteit.


Zaterdag 22 & zondag 23 November:
Christmas and Vintage op
Kasteel Daelenbroeck
Op zaterdag 22 en zondag 23 november 2025 organiseert Heerenlanden Events, i.s.m. Kasteel Daelenbroeck, de 8e editie van de populaire ‘Christmas and Vintage Fair’ op de unieke locatie van Kasteel Daelenbroeck.
Dit betoverende evenement is inmiddels uitgegroeid tot een begrip in de regio en biedt bezoekers een magische kerstervaring in een historische setting.
Met de 14e-eeuwse gewelven als decor en brandende vuurkorven die de sfeer versterken, worden bezoekers verwelkomd in de Hoofdburcht van Kasteel Daelenbroeck.
Hier presenteren tientallen gerenommeerde brocanteurs uit Frankrijk, België en Engeland hun mooiste schatten en vondsten.
De historische ambiance van het kasteel en zijn zalen zorgt voor een sfeervol en intiem karakter. Buiten op het plein van de Voorburcht vind je bovendien diverse kramen met kers gerelateerde artikelen. Voor een pauze kunnen bezoekers terecht in de gezellige brasserie voor een kop verse koffie en heerlijke lekkernijen, terwijl een glaasje Glühwein de kerstsfeer compleet maakt.
Praktische informatie:
Data: zaterdag 22 en zondag 23 november 2025
Openingstijden: 10:00 – 16:30 uur
Entree: € 5,- (gratis voor kinderen tot 12 jaar)
Parkeren: Gratis
Kasteelconcerten
Duo Helia Zondag 30 november
Duo Helia
Duo Helia, gevormd door blokfluitiste
Kristy van Dijk en luitist
Manou Schreiner, ontstond uit hun gezamenlijke passie voor oude muziek tijdens hun studie aan het Conservatorium van Amsterdam. Hun uitvoeringen kenmerken zich door een authentieke speelstijl en het tot leven brengen van historische verhalen.
Manou specialiseerde zich in luit en theorbe na een start als gitarist en is inmiddels actief in diverse ensembles, barokorkesten en soloprojecten. Kristy studeerde blokfluit in Amsterdam en Den Haag, treedt op als solist en ensemblespeler en maakt deel uit van o.a. The Royal Wind Music.
Met hun programma The Wedding Feast at Cana brengen zij het beroemde schilderij van Veronese muzikaal tot leven, met werken van o.a. Ortiz, Monteverdi, Castello en Falconieri – een feest vol kleurrijke Venetiaanse klanken uit de 16e en 17e eeuw.


Vier Kerstavond in stijl!
Op 24 december heten wij u van harte welkom voor een onvergetelijke avond vol smaak, sfeer en muziek.
Vanaf 18.30 uur ontvangen wij u met een feestelijke kerstcocktail, waarna u kunt genieten van een heerlijk viergangenmenu – van verfijnd voorgerecht tot feestelijk dessert.
Terwijl u dineert, zorgt live pianomuziek voor de perfecte kerstambiance.
Een avond vol culinaire verrassingen en warme gezelligheid, helemaal in de sfeer van Kerst.
Inloop: 18.30 – 19.30 uur
€ 80,00 p.p. (inclusief kerstcocktail en 4-gangen diner)
Reserveer tijdig en beleef een Kerstavond om nooit te vergeten!
Kerstbrunch op 1e & 2e Kerstdag
Vier de feestdagen samen aan tafel! Op
25 en 26 december serveren wij een uitgebreide en feestelijke kerstbrunch vol warme en koude lekkernijen.
Kom binnen tussen
11.00 en 12.00 uur en geniet in alle rust van een gezellige middag met familie en vrienden.
Tarieven:
- € 49,50 per volwassene
- € 25,50 per kind (6 t/m 12 jaar)
- € 16,50 per kind (3 t/m 6 jaar)
Een heerlijke manier om Kerst samen te vieren! 🎄✨


Kerst Diner Dansant 1e & 2e Kerstdag
Op
25 en 26 december
nodigen wij u uit voor een sprankelende kerstbeleving vol smaak, muziek en dans.
Vanaf
19.00 uur verwelkomen wij u met een feestelijke kerstcocktail, gevolgd door een verfijnde
amuse en een stijlvol
5-gangendiner.
Geniet van heerlijke gerechten, sfeervolle ambiance en
live muziek
die u uitnodigt om de dansvloer te betreden.
Een perfecte combinatie van culinair genieten en feestelijk vermaak.
€ 122,50 p.p. (inclusief kerstcocktail, amuse en 5-gangendiner)
Vier Kerst op z’n mooist – stijlvol, smakelijk en swingend!
Sylvester Party – 31 december
Vier de laatste avond van het jaar in stijl! Vanaf 19.00 uur ontvangen we je met een feestelijk aperitief, gevolgd door een verfijnde amuse en een luxe viergangendiner. Alle standaard dranken zijn de hele avond inbegrepen, en om klokslag middernacht knallen we het nieuwe jaar in met champagne, live entertainment en een spectaculair vuurwerk.
De kosten bedragen: €200,00 p.p.
Geheel verzorgd, van eerste drankje tot laatste vuurpijl.
Een nacht vol smaak, sfeer en magie – perfect om 2026 bruisend te beginnen!
Vermeld bij het reserveren de naam van de activiteit.


Buute avond
maandag 5 & dinsdag 6 januari 2026
Een avond vol lachen, gezelligheid en
onvergetelijke momenten!
De Hirkebósjer Revue neemt je mee in een sprankelend programma vol humor, muziek en streekplezier.
Het programma wordt na de zomer
bekendgemaakt.
Vanaf augustus kunt u via hirkebosjerrevue.nl
uw kaarten reserveren.
Schots weekend
vrijdag 23 & zaterdag 24 januari 2026
Kasteel Daelenbroeck staat een heel weekend in het teken van Schotland!
Geniet van een sfeervolle avond met live
entertainment en een heerlijk driegangenmenu.
Een unieke beleving vol muziek, sfeer en karakter!
Meer informatie omtrent het menu en entertainment volgt.
De kosten bedragen: €74,90 p.p.
Zaterdag 24 januari is volledig uitverkocht!


Kasteelconcerten
Blaasquintet Farkas
Zondag 25 januari 2026
Herman van Kogelenberg – fluit
Sinds 2013 eerste fluitist van de Münchner Philharmoniker. Eerder speelde hij bij het Orchestre Philharmonique de Liège, het Koninklijk Concertgebouworkest en het Rotterdams Philharmonisch Orkest. Hij is solofluitist van Orchestra Mozart en gast bij o.a. de Berliner Philharmoniker. Geeft wereldwijd masterclasses.
Hans Wolters – hobo
Eerste hoboïst van het Radio Filharmonisch Orkest sinds 2007, na posities in Zweden en bij Het Brabants Orkest. Trad als solist op met o.a. het Concertgebouw Kamerorkest en Combattimento Consort. Hoofdvakdocent hobo aan Codarts Rotterdam.
Marcel Geraeds – klarinet
Klarinettist, dirigent en ondernemer, werkzaam in alle grote Nederlandse orkesten. Won in 2012 de International Conductors Competition Macon (USA) en is sindsdien internationaal actief als dirigent. Brengt klassieke muziek in synergie met high tech.
Fons Verspaandonk – hoorn
Sinds 2004 hoornist van het Koninklijk Concertgebouworkest. Speelde eerder bij Het Brabants Orkest en het Radio Filharmonisch Orkest. Treedt regelmatig op met ensembles als Camerata RCO en Combattimento Consort Amsterdam.
Remko Edelaar – fagot
Sinds 2003 eerste fagottist van het Nederlands Philharmonisch Orkest en lid van Het Muziek (voorheen ASKO|Schoenberg). Als solist trad hij op met o.a. De Nederlandse Opera en het Nederlands Kamerorkest.
Valentijn 14 Februari
Beleef vrijdag 14 februari een romantische Valentijn in Italiaanse sferen in Kasteel Daelenbroeck
Vanaf 19.00 uur verwelkomen we jullie met een sprankelende cocktail, omringd door de warme gloed van kaarslicht. Perfect om de avond te beginnen.
Geniet samen van een verfijnd Italiaans sharing diner, met een heerlijke
selectie van vis-, vlees- en vegetarische gerechten en desserts om samen van te proeven en te genieten.
Laat je meevoeren door de betoverende klanken van live Italiaanse muziek, die de avond nog magischer maken.
Een onvergetelijke avond inclusief aperitief en live muziek voor € 69,50 p.p.
Creëer samen nieuwe herinneringen en vier de liefde op een plek vol sfeer en passie. ❤️


Kasteelconcerten
Vespucci Strijkkwartet
Zondag 22 februari 2026
Vespucci Kwartet
Sinds de oprichting in 2009 treedt het Vespucci Kwartet op bij toonaangevende festivals en podia in binnen- en buitenland. Ze waren te horen op radio en openden in 2015 de nieuwe vleugel van het Van Gogh Museum. Hun cd’s met werken van Mozart, Dvořák, Haydn, Webern en Brahms verschenen bij label Footloose. Naast concerten ontwikkelt het kwartet vernieuwende projecten, zoals Kreutzersonate (film), Prokofiev Moves (dans) en kindervoorstellingen. Met de serie
Vespucci & Friends werken ze samen met musici, acteurs en regisseurs.
Kasteelconcerten
Maria en Nathalia Milstein
Zondag 29 maart 2026
Duo Maria en Nathalia Milstein
De zussen Maria (viool) en Nathalia (piano) Milstein groeiden op in een Russisch muzikantengezin in Frankrijk. Hun debuutalbum La Sonate de Vinteuil (Mirare, 2017) kreeg internationale lof en werd door de Volkskrant uitgeroepen tot CD van het Jaar. Ook hun tweede album Ravel Voyageur (2019) werd bekroond met een Diapason d’Or.
Het duo treedt op in vooraanstaande zalen en festivals in Europa, waaronder het Concertgebouw Amsterdam, BOZAR Brussel, La Roque d’Anthéron en het Wonderfeel Festival. In 2024 verschijnt hun opname van alle werken voor viool en piano van Schubert bij Mirare.


Vrijdag 10 & zaterdag 11 juli 2026 Italiaans weekend
Vrijdag 10 juli & zaterdag 11 juli:
Een sfeervolle avond op de binnenplaats (bij goed weer) met een speciaal Italiaans diner, live entertainment en een selectie van prachtige wijnen om te proeven.
Een ontspannen en smaakvolle start van het weekend!
Aanvang: 19.00 uur
Kosten: € 69,50 p.p. incl. Menu & entertainment